Zambrów, ul. Tadeusza Kościuszki 6
Łomża, ul. Krótka 3d
tel. 510-287-124
fax 86 271-29-89
e-mail: nowent@vp.pl

szeroki asortyment

MONTAŻ

SERWIS

ZADZWOŃ 510-287-124

O nas

Szanowni Państwo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w dostawie oraz montażu: urządzeń i systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, domowych pomp ciepła oraz układów rekuperacji z odzyskiem ciepła.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie oferowanych urządzeń, począwszy od doradztwa technicznego, wykonania projektu i instalacji do montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i długoletnią praktyką zawodową, istniejemy w branży od 2002 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności firmy, naszym priorytetem zawsze było oferowanie jak najwyższej jakości usług i produktów oraz dostarczanie klientom satysfakcji z naszej pracy.

Jako firma nowoczesna i stale rozwijająca się dbamy o to, byście mogli Państwo korzystać z najnowszych rozwiązań z zakresu oferowanych przez nas systemów.

Na nasz sukces składa się nie tylko najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt, ale także praca z zespołem fachowców, dbających o jakość wykonania montażu w Państwa domu lub firmie.

Wybierając ofertę naszej firmy, oprócz satysfakcji z zakupu, otrzymujecie Państwo także gwarancję niezawodności, pewności i najlepszej jakości wykonania.


PLIKI DO POBRANIA


NOWENT – instalacja klimatyzacji i wentylacji
Zambrów, ul. Tadeusza Kościuszki 6
Łomża, ul. Krótka 3d

© 2011 - 2018 nowent.waw.pl - Rekuperacja Warszawa - Rekuperacja Łomża - Rekuperacja podlaskie - Klimatyzator
Polityka Prywatności i Cookies