Świętokrzyska 30, 00-950 Warszawa
Oddział: Kościuszki 6, 18-300 Zambrów
tel. 510-287-124
e-mail: nowent@vp.pl

SZEROKI ASORTYMENT

DARMOWA WYCENA

PROFESJONALIZM

NAJLEPSI PRODUCENCI

HURTOWE CENY

O nas

Znalezione obrazy dla zapytania uÅcisk rÄki

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji.

Zapewniamy fachowe doradztwo

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Nasi handlowcy pomogą wybrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Posiadamy niezwykle szeroką ofertę

W naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej znanych i cenionych producentów branży wentylacyjnej i grzewczej. Każdy z nich dostępny jest w kilku, a nawet kilkunastu wersjach lub konfiguracjach, dając możliwość jeszcze lepszego dostosowania go do potrzeb naszych Klientów. Codziennie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić jeszcze większy wybór oraz stały dostęp do najnowszych technologii.

Oferujemy najlepsze ceny

Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy także kolejne promocje i przedsprzedaże, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje. 

Stawiamy na pasję i zaangażowanie

Tak samo, jak o Klientów, dbamy o swoich pracowników, z których każdy wnosi do firmy masę pomysłów i energii do pracy. Zapraszamy do naszego zespołu wszystkich, którzy chcą dzielić z nami swoje pasje oraz rozwijać umiejętności i zainteresowania nowent@vp.pl. Szukamy ludzi, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania i nie boją się przedstawiać własnych pomysłów i rozwiązań.


Przez ponad 17 lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie tysięcy Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. 

Nowent Adam Nowacki - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl


Dane firmy

"Nowent" Adam Nowacki

ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
NIP: 7231390594, REGON: 451151161

 PLIKI DO POBRANIA


"NOWENT" Adam Nowacki
Świętokrzyska 30, 00-950 Warszawa
Oddział: Kościuszki 6, 18-300 Zambrów

© 2011 - 2019 "Nowent" Adam Nowacki - Klimatyzator
Polityka Prywatności i Cookies